Sprawdziany English Class A2+ pobierz

Sprawdziany English Class A2+ pobierz

 

Sprawdziany English Class A2+ pobierz

Temat dzisiejszego wpisu brzmi tak: „Sprawdziany English Class A2+ pobierz”. Jest to dalsza kontynuacja serii sprawdzianów z angielskiego. Kiedyś sama korzystałam z tych sprawdzianów, znaczy pisałam je, uczyłam się z tej książki. Niestety testów do English Class A2+ nie miałam, więc było mi dużo ciężej, ale może i ma to swoje plusy, bo bardziej przyłożyłam się do nauki, co mi się potem opłaciło w liceum. Jest to chyba jedna z cięższych książek do nauki angielskiego, przynajmniej tak słyszałam i czytałam na niektórych forach. Pewnie każdy człowiek ma swoją opinię na ten temat, ale tak czy siak ziarenko prawdy jakieś w tym musi być. No cóż, dzięki mnie macie to ułatwione. Ale nadal uczcie się tego języka. W tej książce, w tym podręczniku bardzo ciekawe są czytanki, znaczy opowieści/historie, które ułatwiają naukę słówek. A to ejst naprawdę, naprawdę ważne. No, należy też wspomnieć o słowniczkach, które naprawdę ułatwiają naukę.

Jak ja korzystałam z  English Class A2+ to słowniczków nie było i trzeba było sobie radzić samemu. Sprawdziany te kupiłam od osoby je sprzedającej za pona 160zł więc liczę, że w składce jakoś choć trochę mi się to zwróci. Sprawdziany English Class A2+ pobierz ecie dla obu grup z pełnym kluczem i sugerowanymi odpowiedziami.

 

Spis sprawdzianów:

1. Time for culture- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
2. Friends and family- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
3. Animal magic- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
4. New technology- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
5. My home, my town- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
6. Take care- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
7. Shopping around- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
8. Learning to work– sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
9. Close to nature- sprawdziany dla gr A i B z kluczem odpowiedzi
 

[stextbox id=”info” caption=”Nazwa pliku”]Sprawdziany_English_Class_A2_All_Units_A_i_B_klucz.rar [/stextbox] [stextbox id=”warning” caption=”Opis”]Sprawdziany English Class A2+ pobierz dla grup A i B z kluczem odpowiedzi i to w dodatku pełnym! Jakość wzorowa. BY SPRAWDZIANEX.PL[/stextbox] [stextbox id=”grey” caption=”Rozmiar”]29MB[/stextbox] [stextbox id=”download” caption=”Ilość pobrań”]81[/stextbox]

 

❗ ❗ ❗ ❗ ❗ 💡 💡 💡 😎 😎 💡 💡 💡 ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ➡ ➡ ➡ ➡

❗ ❗ ❗ ❗ ❗ 💡 💡 💡 😎 😎 💡 💡 💡 ❗ ❗ ❗ ❗ ❗ ➡ ➡ ➡ ➡

 

14 komentarzy